Прокуратура Криму направила до суду обвинувальний акт щодо заступника Аксьонова

1 березня, 2018 12:37
default/Прокуратура Криму направила до суду обвинувальний акт щодо заступника Аксьонова
Зберегти
Вигляд
lead
Заступник так званого «голови Криму» Дмитро Полонський свого часу ініціював зачищення півострова від українських ЗМІ та блокував роботу незалежних журналістів, вносячи їх імена у так звані «чорні списки».

Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальний акт стосовно заступника так званого «голови Криму» Сергія Аксьонова — «міністра внутрішньої політики, інформації та зв’язку».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури АРК, та підтверджує Громадському, що ідеться про Дмитра Полонського.

«Обвинувачений сприяв та продовжує сприяти представникам Російської Федерації у проведенні підривної діяльності проти України та організації інформаційної експансії, шляхом впровадження внутрішньої політики держави окупанта на території Криму, що забезпечує тривалу окупацію Автономної Республіки Крим», — повідомляє прес-служба прокуратури.

Також, за даними слідства, за безпосередньої участі Полонського відбувалися засідання так званої «Ради міністрів Криму», на якому приймалися рішення щодо впровадження норм та стандартів на території окупованого Криму, у відповідність до законодавства Російської Федерації.

Згідно санкції статті 11 Кримінального Кодексу України, Дмитру Полонському загрожує позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років.

Дмитро Полонський до 2010 року очолював Сімферопольську міську організацію «Блоку Юлії Тимошенко», згодом перейшов у партію Сергія Аксьонова «Русское единство».

З початком окупації Криму Росією Полонський увійшов до складу нового «уряду», обійняв посаду «міністру внутрішньої політики, інформації та зв’язку».

Ініціював зачищення півострова від українських ЗМІ та блокував роботу незалежних журналістів, вносячи їх імена у так звані «чорні списки».

Пов`язані новини