УКРАЇНА

Прокуратура Криму відкрила провадження проти «АТБ» — депутат

16 лютого, 2018 13:42
УКРАЇНА/Прокуратура Криму відкрила провадження проти «АТБ» — депутат
Зберегти
Вигляд
Прокуратура АР Крим відкрила кримінальне провадження проти власника мережі магазинів «АТБ» Геннадія Буткевича за торгівлю на території анексованого Криму.

Прокуратура Криму відкрила провадження стосовно мережі магазинів «АТБ» за торгівлю на території анексованого Криму.

Відповідне звернення до прокуратури надіслав депутат від УКРОП Віталій Купрій.  Про це він написав у Facebook. У прокуратурі йому відповіли, що відповідну відомість внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань.  

Купрій зазначає, що мережа магазинів «АТБ» продовжує своє функціонування в анексованому Криму під вивіскою «ПУД». 

Матеріали провадження спрямовані в Генпрокуратуру для визначення підслідності, повідомили Громадському у прокуратурі Автономної Республіки Крим.  

«За фактом можливої протиправної діяльності та ймовірного надання фінансової допомоги Росії відомість внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Поки рано говорити про будь-які конкретні прізвища. Матеріали справи спрямували в Генпрокуратуру для визначення підслідності», — заявив заступник прокурора Криму Олександр Удовиченко.

Власником мережі магазинів «АТБ» є Геннадій Буткевич. За словами Купрія, йому «загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років за умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України».

Пов`язані новини