УКРАЇНА

Прокуратура Криму викликає депутата Артеменка на допит у справі про держзраду

22 лютого, 2017 18:45
УКРАЇНА/Прокуратура Криму викликає депутата Артеменка на допит у справі про держзраду
Зберегти
Вигляд
Прокуратура Криму викликає депутата Верховної Ради Андрія Артеменка на допит у рамках кримінального провадження про державну зраду.

Прокуратура Криму викликає депутата Верховної Ради Андрія Артеменка на допит у рамках кримінального провадження про державну зраду.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Криму, передають «Українські Новини».

«Сьогодні відправили повістку за місцем проживання і за місцем роботи до Верховної Ради», — сказала прес-секретар відомства Тетяна Тихончик.

За її словами, Артеменко повинен з'явитися на допит протягом 3 днів.

Раніше повідомлялось, що Артеменко планує представити «план примирення України з РФ» у Вашингтоні.

Нагадаємо, що ГПУ розпочала проти Артеменка кримінальне провадження у справі про державну зраду.

Там зазначається, що депутат, перебуваючи поза межами України, за попередньою змовою з керівництвом РФ, «вчинив державну зраду, а саме надав іноземній державі (Російській Федерації) допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, яка мала вираження у закликах до передачі в довгострокову оренду території Автономної Республіки Крим».

Нагадаємо, за тиждень до відставки радника президента США з національної безпеки Майкла Флінна йому представили план щодо скасування санкцій проти Росії.

Як повідомила The New York Times, план про зняття санкцій з РФ готував тепер уже колишній депутат від «Радикальної партії Ляшка» Андрій Артеменко. 

Серед іншого, план включає ідею проведення всеукраїнського референдуму щодо передачі Криму Росії в оренду на 50-100 років, а також передбачає виведення російських військ з території України.

Після цього Артеменка виключили з фракції.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про депутата Артеменка і його «план примирення України з Росією».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини