УКРАЇНА

Прокуратура Києва відкрила провадження проти Довгого після закриття справи САП

28 грудня, 2017 16:57
УКРАЇНА/Прокуратура Києва відкрила провадження проти Довгого після закриття справи САП
Зберегти
Вигляд
Прокуратура Києва зареєструвала провадження за фактом розкрадання землі на острові Жуків після закриття аналогічної справи Спеціальної антикорупційної прокуратури.

Прокуратура Києва зареєструвала провадження за фактом розкрадання землі на острові Жуків після закриття аналогічної справи Спеціальної антикорупційної прокуратури.

Про це він написав генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що строк давності по цій статті — 15 років, тому є сенс її розслідувати.

Луценко заявив, що вважає неприйнятним рішення Спеціальної антикорупційної прокуратури про закриття справи народного депутата Олеся Довгого.

 «Рішення процесуального керівника у кримінальному провадженні про його закриття на підставі п. 3 ч. 1 ст. 284 КПК — «у зв’язку з неможливістю встановити достатні докази для доведення винуватості особи в суді і вичерпанням можливості їх отримання» викликає і подив і обурення», — написав він.

«По-перше, докази у справі є. Їх чула вся країна і на їх основі ВР зняла недоторканність з депутата. По-друге, якщо САП хотіла зібрати більше доказів, то за 5 місяців це мало бути зроблено», — зазначив очільник ГПУ.

Він наголосив, що «1438 га землі незаконно вкрали, але САП не може довести — хто».

Нагадаємо, 22 грудня Спеціальна антикорупційна прокуратура закрила кримінальне провадження стосовно народного депутата Олеся Довгого.

У липні Верховна рада проголосувала рішення про зняття недоторканості та дозвіл арешту депутата від «Волі народу» Олеся Довгого.

Депутата Олеся Довгого підозрювали у причетності до незаконного виділення ділянок в Києві.

За словами Луценка, у діях депутата Довгого «вбачаються ознаки зловживання службовими обов’язками, учинених у співучасті, з метою незаконного відчуження 10 земельних ділянок природно-заповідного фонду-заказника «Острів Жуків», загальною площею 44,25 га.

Пов`язані новини