ENRU

Прокуратура направила олігарху-втікачу Курченку підозру у створенні злочинної організації

Прокуратура погодила і направила українському бізнесменові, наближеному до колишнього президента України Віктора Януковича, Сергію Курченку повідомлення про підозру у створенні злочинної організації і легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури.

Він підозрюється у скоєнні ряду злочинів, серед яких «створення злочинної організації, ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, зловживання службовим становищем, легалізація доходів , отриманих злочинним шляхом тощо» — зазначили в прокуратурі. 

Загалом у кримінальному провадженні наразі статус підозрюваних та обвинувачених мають 19 осіб.

Серед них колишні керівники ПАТ «Одеський нафтопереробний завод», державні інспектори Одеської митниці, капітани, які здійснювали судозаходи до морських портів з метою маскування фіктивного вивезення нафтопродуктів, колишній керівник підконтрольної компанії та диспетчер цього підприємства.  

Нагадаємо, Сергія Курченка підозрюють у злочинах у банківській галузі, розкраданні майна «Укргазвидобування» та створенні терористичного угруповання.

Водночас, 29 грудня рішення суду про арешт олігарха Курченка скасували. 

Раніше в ГПУ повідомили, що Колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко і олігарх Сергій Курченко завдали Україні 198 млрд гривень збитків

Підписуйтесь на наш канал в Telegram