Прокуратура Південного округу Нью-Йорка висунула обвинувачення 33 учасникам банди, які мігрували до США ще з Радянського Союзу.

Прокуратура Південного округу Нью-Йорка висунула обвинувачення 33 учасникам банди, які мігрували до США ще з Радянського Союзу.  

Прокуратура у заяві називає банду «злочинним російським синдикатом».

Звинувачення висунуті за цілою низкою злочинів, пов'язаних з вимаганням, шахрайством, наркотиками і носінням вогнепальної зброї. 

За даними правоохоронців учасники діяли одразу в декількох штатах, включаючи Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Флориду, Неваду і Пенсільванію.

Серед злочинів, скоєних угрупованням, — пограбування за допомогою отруєння жертв хлороформом, крадіжка вантажів, включаючи п'ять тонн шоколаду, злом ігрових машин в казино, а також змова з метою вбивства на замовлення.

У заяві прокуратури йдеться, що більшість обвинувачених народилися в колишньому Радянському Союзі, а багато хто підтримував зв'язок з Росією, Україною і Грузією.

З 33 обвинувачених 27 входили в угрупування, котре займалось рекетом, під керівництвом Раждена Шулаев і Зураба Джанашвілі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заступника міськголови Кривого Рога підозрюють у причетності до злочинного угруповання.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile