Життя

Прокуратура оголосила в розшук сімох екс-депутатів Ради Криму

17 січня, 2018 18:02
Життя/Прокуратура оголосила в розшук сімох екс-депутатів Ради Криму
Зберегти
Вигляд
Прокуратура Автономної Республіки Крим оголосила у розшук 7 колишніх депутатів Верховної Ради анексованого Криму.

Прокуратура Автономної Республіки Крим оголосила у розшук 7 колишніх депутатів Верховної Ради анексованого Криму.

Як повідомила прес-служба прокуратури, ці депутати надавали Російській Федерації та її представникам «допомогу в проведенні підривної діяльності проти України». 

«Результатом надання такої допомоги стало входження території Автономної Республіки Крим до складу Російської Федерації та подальшої окупації півострову», — ідеться у повідомленні.

Наразі прокуратура готує клопотання про надання дозволу на їх затримання та доправити на розгляд клопотання про запровадження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 

Імена депутатів правоохоронці не називають, але раніше прокуратура АРК викликала на допит Арабаджієва Володимира Івановича, Дрібного Віктора Івановича, Сумуліді Миколи Георгійовича, Рогачова Дмитра Миколайовича, Овдієнка Олександра Дмитровича, Федоркіна Сергія Івановича, Гривковковського Едуарда Миколайовича. Тоді повідомлялося, що їх підозрюють у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

У прес-службі пояснили, що їх тричі викликали, але вони не не прийшли. А ухилення від правоохоронних органів передбачає оголошення в розшук.

Едуард Гривковський у 2008-му був першим заступником голови Ради міністрів АРК, Микола Сумуліді очолював Федерацію греків Криму та громади православних греків. 

Володимир Авабаджієв був директором з будівництва ТОВ «Будівельна компанія Консоль-буд ЛТД» у місті Керч, яка вважається будівельною імперією «спікера» анексованого Криму Володимира Константинова. 

Пов`язані новини