Війна

Прокуратура оскаржила умовний вирок учаснику АТО за зґвалтування неповнолітньої

Війна/Прокуратура оскаржила умовний вирок учаснику АТО за зґвалтування неповнолітньої
Зберегти
Вигляд

Прокуратурою Київської області оскаржено судове рішення щодо умовного покарання учасника бойових дій на Донбасі, який зґвалтував неповнолітню.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

«Прокуратура не погоджується із таким рішенням суду. Не може залишатися поза увагою той факт, що цей злочин військовослужбовець вчинив у стані алкогольного сп’яніння та по відношенню до неповнолітньої. Крім того, у судовому засіданні потерпіла та прокурор наполягали на призначенні правопорушнику лише реального позбавлення волі», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, установлено, що в липні 2015 року, військовослужбовець, в стані алкогольного сп’яніння, застосовуючи силу до неповнолітньої, зґвалтував її.

Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 153 — насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом вчинене щодо неповнолітньої КК України.

Вироком Іванківського районного суду Київської області засуджено  24-річного чоловіка на 4 роки позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки.

При ухваленні такого вироку судом взято до уваги, що обвинувачений раніше не судимий, є учасником Антитерористичної операції на Сході країни, має на утриманні 2 малолітніх дітей, а тому може стати на шлях виправлення без відбування реального покарання.

«Принципово не погоджуючись із вироком суду прокуратурою оскаржено незаконний вирок в апеляційному порядку, — йдеться в повідомленні прокуратури щодо вироку.

Нагадаємо, що 7 липня Рада ухвалила закон про амністію-2016 і поширила її на учасників АТО.

Пов`язані новини