Печерський райсуд Києва дозволив Генеральній прокуратурі України перевірити інформацію з мобільних телефонів народного депутата Вадима Новинського від фракції «Опозиційний блок».

Печерський райсуд Києва дозволив Генеральній прокуратурі України перевірити інформацію з мобільних телефонів народного депутата Вадима Новинського від фракції «Опозиційний блок».

Відповідне рішення оприлюднене в Єдиному реєстрі судових рішень.

Суд задовольнив клопотання слідчого ГПУ в рамках розслідування справи про незаконне позбавлення волі особистого помічника нині покійного предстоятеля УПЦ Московського патріархату Володимира митрополита Олександра Драбинка влітку 2013 року. 

«Надати слідчому з особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури і членам слідчої групи тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні та зберігаються у оператора мобільного.. І надати згоду на вилучення відомостей», — йдеться в рішенні суду.

Доступ надано до інформації з вхідних і вихідних дзвінків в період з червня 2013 року по липень 2014 року.

Згідно з показами свідка, під час вищезгаданих подій Новинський користувався номером мобільного телефону оператора мобільного зв'язку «Київстар».

Нагадаємо, 8 грудня Верховна Рада зняла з Новинського депутатську недоторканність

23 червня 2016 року Драбинко написав заяву в поліцію про те, що Новинський напав на нього. 

Генпрокурор Луценко повідомив про те, що Драбинко, будучи правою рукою нині покійного предстоятеля УПЦ МП Володимира, був викрадений за вказівкою екс-президента Віктора Януковича.

Статус Новинського у цій справі може бути перекваліфікований із «свідка» на «підозрюваного», повідомив Луценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Митрополит Драбинко не залишає Україну попри конфлікт з Новинським.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: