Прокуратура Києва  передала справу підпал будівлі офісу компанії «Національні інформаційні системи», що виробляє програми для телеканалу «Інтер» до слідчого відділу Служби безпеки України.

Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури, пише «Інтерфакс-Україна».

«Надалі були внесені відомості щодо зміни підслідності в кримінальному провадженні Раніше цим займалися органи Національної поліції. Тепер, з урахуванням додаткової кваліфікації, відповідне досудове розслідування буде проводити СБУ», — цитує агенція прес-секретаря прокуратури Києва Надія Максимець.

Вона уточнила, що в даний час виробництво кваліфіковано за 4 статтями КК України, нагадавши, що спочатку було три статті: перешкоджання діяльності журналістів, навмисний підпал та хуліганство із застосуванням спеціальних предметів. Тепер ще й стаття «теракт».

Нагадаємо, поліція порушила кримінальне провадження у справі підпалу телеканалу «Інтер» за фактом перешкоджання журналістській діяльності.

«Інтер» попередньо оцінив збитки від пожежі у 430 тис доларів.

4 серпня, на вулиці Щусєва, почалася пожежа в будівлі телеканалу «Інтер». До пожежі декілька чоловік підпалили під офісом телеканалу шини і скандували «Інтер – агент Москви».

В результаті пожежі у будівлі «Інтера» постраждали люди. Зокрема, журналістка телеканалу отримала травму хребта під час пожежі. 

Редактор програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер» Дмитро Литвин в ефірі Громадського сказав, що причиною пожежі у будівлі «Інтера» був професійний підпал.

За підозрою у підпалі будівлі «Інтера» було затримано 6 осіб, повідомив голова Нацполіції Києва Андрій Крищенко, проте згодом їх відпустили.

5 вересня, екс-добробатівці поставили намети і заявили про безстрокову акцію. Попри ці дії «Інтер» не подав заяву про перешкоджання журналістській діяльності. Тим часом, Порошенко доручив Луценку взяти під особистий контроль розслідування щодо «Інтера». 

5 та 6 вересня екс-добробатівці почали блокування головного офісу телеканалу. Вдень 6 вересня екс-добробатівці призупинили блокування нібито за домовленістю із телеканалом. Проте керівництво телеканалу «Інтер» спростовує досягнення будь-яких домовленостей із екс-добробатівцями, які протестували під офісом.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile