Прокуратура Закарпатської області розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем та підробки документа службовцями посольства України в Словаччині.

«Розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем, а також службового підроблення службовими особами посольства України в Словаччині МЗС України (ч.2 ст. 364 та ч.2 ст. 366 КК України)», - йдеться в повідомленні прокуратури.

21 травня кордоні з Угорщиною українські прикордонники виявили вантаж цигарок, який намагалися вивезти з України понад п’ять із половиною тисяч блоків цигарок під виглядом дипломатичного вантажу.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оприлюднив ім’я чоловіка, який намагався провезти контрабанду – ним виявився Сергій Ліщишин, який є чоловіком першого секретаря посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин.

Міністерство закордонних справ України відкликало першого секретаря посольства України в Словаччині Оксану Ліщишин, яку підозрюють у причетності до контрабанди цигарок.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile