УКРАЇНА

Серед нападників на суддю Бенедисюка були екс-бійці спецбатальйону міліції – ГПУ

20 березня, 2017 16:43
УКРАЇНА/Серед нападників на суддю Бенедисюка були екс-бійці спецбатальйону міліції – ГПУ
Зберегти
Вигляд
У нападі на голову Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка та його дружину брали участь бійці колишнього батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Гарпун», а також неповнолітніми особ

Під час розслідування нападу на голову Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка та його дружину встановлено, серед нападників були екс-бійці батальйону МВС.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

«Слідством на цей час установлено, що 17.03.2017 у вечірній час представниками громадського руху «Традиція і порядок», колишнього батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Гарпун», а також неповнолітніми особами здійснено напад на голову Вищої ради правосуддя І. Бенедисюка та його дружину. Під час цього нападу 13 агресивно налаштованих осіб у «балаклавах» перешкоджали руху автомобіля Бенедисюка, вигукували погрози щодо нанесення йому тілесних ушкоджень через його професійну діяльність, а також наносили удари невстановленими предметами по автомобілю», – йдеться в повідомленні.

Одна з версій, слідства — перешкоджання професійній діяльності судді, як державного діяча.

За результатами слідчих дій, а також зібраних доказів буде прийнято рішення щодо кваліфікації дій нападників та правомірності використання зброї суддєю.

Нагадаємо, що у Києві стався конфлікт між суддею Бенедисюком та активістами: суддя застосував зброю

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини