У Донецькій області прокуратура викрила схему контрабандного постачання нафтопродуктів з Росії через кордон. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області. За даними прокуратури в оборудках брали участь і місцеві правоохоронці.

«Прокуратура Донецької області розслідує причетність працівників правоохоронних органів до контрабанди нафтопродуктів з Росії», - йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, з початку червня 2015 року було відновлено роботу незаконного трубопроводу, що з’єднує території поблизу селища Пантюхине Новопсковського району Луганської області та села Бондарєво, на території Російської Федерації. Загальна протяжність трубопроводу – один кілометр.

Зловмисники транспортували нелегальне пальне спершу на територію колишнього заводу до сусіднього селища Донцівка. Там пальне зберігалося кілька днів. В подальшому пальне транспортувалося за межі області.

Під час проведення обшуків співробітниками правоохоронних органів було вилучено велику кількість дизельного пального, техніку для транспортування та перекачки нафтопродуктів та підроблені документи якими обґрунтовувалось походження контрафактного пального.

Нелегальний трубопровід працював під контролем працівників правоохоронних органів. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.

Триває досудове розслідування.

Поділитись: