Війна

Прокуратура розслідує викрадення 7 підлітків бойовиками «ДНР»

Війна/Прокуратура розслідує викрадення 7 підлітків бойовиками «ДНР»
Зберегти
Вигляд

Прокуратура почала розслідування інформації про затримання на окупованій території Донецької області сімох підлітків нібито за підозрою в здійсненні диверсій.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

«Правоохоронні органи Донецької області не можуть залишатися в стороні в цьому питанні. Зараз ми перевіряємо, чи відповідає ця інформація дійсності, і вже сьогодні мною доручено внести зазначені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати слідство. Знущання над дітьми – це жахливий гріх, за який винні мають бути покарані», – сказав прокурор Донецької області Євген Бондаренко

Як зазначається, «попередня кваліфікація вчиненого терористами злочину – частина 2 статті 146 Кримінального кодексу України «незаконне позбавлення волі або викрадення людини за попередньою змовою групою осіб».

Раніше бойовики самоназваної «ДНР» показали відео із затриманими підлітками, яких підозрюють у «здійсненні диверсій на замовлення спецслужб України».

Всього у «ДНР» затримали сімох підлітків. За «свідченнями» одного з них, вони начебто були завербовані людиною на прізвисько «Алмаз».

Представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко звернулася в ОБСЄ і ЮНІСЕФ з проханням перевірити поширену в інтернеті інформацію про затриманих на території «ДНР» українських підлітків і застосуванні тортур щодо них.

В свою чергу, у Росії порушили справу проти українських військових «за вербування неповнолітніх».

Пов`язані новини