УКРАЇНА

Прокуратура скасувала рішення про закриття 3 справ щодо перешкоджання журналістам

УКРАЇНА/Прокуратура скасувала рішення про закриття 3 справ щодо перешкоджання журналістам
Зберегти
Вигляд

Прокуратура скасувала рішення про закриття трьох справ щодо перешкоджання журналістський діяльності.

Про це в ефірі Громадського розповів прокурор Київської області Дмитро Чібісов.

«Наразі вирішено питання про скасування рішень у трьох провадженнях. Але ця робота у всіх справах була занедбана і ми вивчаємо всі справи такої категорії. Все незаконні рішення будуть скасовані», — сказав він.

За його словами, прокуратура розглядає повторно всі справи такої категорії.

«По деяким ми вже вбачаємо підстави для скасування рішень про закриття цих проваджень.. Ми вживаємо заходів, щоб розслідування відбувалось. Всі провадження даної категорії взято на особистий облік», — сказав Чібісов.

Раніше, поліція Печерського району Києва не виявила правопорушення у діях охоронців олігарха Ігоря Коломойського, які 22 червня біля МВС обклеїли автомобіль журналістів «Схем» великими наліпками.

22 червня журналісти знімали сюжет про таємну зустріч Арсена Авакова, Арсенія Яценюка, Ігоря Коломойського та Андрія Коболєва у стінах Міністерства внутрішніх справ. під час зйомок охоронці Ігоря Коломойського заклеїли скло автомобіля знімальної групи програми «Схеми» великими наліпками, після чого керувати автомобілем стало неможливо, передає «Радіо свобода».

Того дня журналісти програми зафільмували, як перед засіданням наглядової ради «Укрнафти» в Міністерстві внутрішніх справ одночасно перебували олігарх Коломойський, екс-прем’єр Яценюк і голова «Нафтогазу» Коболєв. Зокрема, зафіксовано, як на територію МВС заїхали автомобілі Коболєва і Яценюка, а також автомобіль супроводу Коломойського, який був припаркований біля виїзду з міністерства.

Згодом виявилося, що засідання наглядової ради «Укрнафти» було зірване через відсутність кворуму.

 

Пов`язані новини