УКРАЇНА

Прокуратура передала до суду справу проти екс-очільника Миколаєва Бердникова

УКРАЇНА/Прокуратура передала до суду справу проти екс-очільника Миколаєва Бердникова
Зберегти
Вигляд
Прокуратура Миколаївської області 29 травня направила до суду обвинувальний акт проти колишнього очільника Миколаєва Олександра Бердникова, якого звинувачують у незаконному заволодінні іноземних інвестицій на суму понад 10 мільйонів гривень.

Прокуратура Миколаївської області 29 травня скерувала до суду обвинувальний акт проти колишнього очільника Миколаєва Олександра Бердникова, якого звинувачують у незаконному заволодінні іноземних інвестицій на суму понад 10 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

За інформацією відомства, у період з вересня 2008 року по грудень 2012 року, обіймаючи посаду директора одного з підприємств, заволодів коштами підприємства з іноземними інвестиціями, що завдало шкоди громадянину Південної Кореї у 2,5 мільйона доларів за даними курсу того часу.

У 2015 році екс-очільника Миколаєва засудили до 8 років позбавлення волі, але через «процесуальні моменти» щодо допиту потерпілого Вищий спеціалізований суд направив справу на додаткове розслідування.

Як повідомлялося, Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду справу про розкрадання землі у Києві, фігурантом якої є депутат Київської міської ради Сергій Кримчак.

У справі сімох підозрюваних в розкраданні понад 247 мільйонів гривень держпідприємства «Адміністрація морських портів України» завершили досудове розслідування.

/Павло Калашник

Пов`язані новини