Київська прокуратура підозрює службовців, які обслуговують Чорнобильську АЕС, у спробі заволодіти державними коштами на суму понад 13 млн гривень.

Київська прокуратура підозрює службовців, які обслуговують Чорнобильську АЕС, у спробі заволодіти державними коштами на суму понад 13 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

«Прокуратурою Київської області встановлено факти вчинення злочинних дій, спрямованих на заволодіння бюджетними коштами на суму більше 13 млн гривень через тендерні торги», – йдеться в повідомлені.

Прокуратура з’ясувала, що чиновники держпідприємства, яке здійснює матеріальне забезпечення Чорнобильської АЕС, належним чином не перевірили достовірність тендерної документації при закупівлі спецодягу для працівників підприємства.

«У зв’язку з чим, не відхилено вказані пропозиції та не прийнято рішення про визнання торгів такими, що не відбулись», — додали в прокуратурі.

Спочатку переможцем конкурсу визнано суб’єкт господарювання, який надав пропозиції із найнижчою ціною, але згодом відмовився від укладання договору. Згодом переможцем було визнано учасника із найвищою ціною, який закупив товар у товариства, що відмовилось, але за вдвічі вищою ціною.

За вказаними фактами зареєстровано кримінальне провадження за статтями про службове підроблення та службову недбалість.

Вирішується питання про скасування ухвалених за результатом конкурсу рішень у судовому порядку.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: