Прокуратура Криму залучатиме NASA до розслідування за фактом порушення правил екологічної безпеки під час будівництва транспортного переходу до півострову Крим через Керченську протоку

Прокуратура Криму залучатиме NASA до розслідування за фактом порушення правил екологічної безпеки під час будівництва транспортного переходу до півострову Крим через Керченську протоку.

Про це йдеться у прес-службі прокуратури.

«Зважаючи на особливості нашої роботи, в рамках розслідування кримінального провадження, ми залучатимемо не лише українських фахівців у сфері охорони навколишнього природного середовища та екологічної безпеки, а звертатимемося і до іноземних організацій, таких як NASА. Неузгоджене будівництво мосту не повинно знищити унікальну флору та фауну Чорного та Азовського морів. Суб’єкти господарської діяльності, які причетні до зведення мосту, повинні нести відповідальність за свої дії», — зазначив прокурор АРК Гюндуз Мамедов.

Основні напрями, в яких проводяться слідчі дії у цій справі — це проведення всіх необхідних експертиз; визначення збитків, заподіяних Україні внаслідок будівництва об'єкту, а також збір доказів порушення норм міжнародного Морського права для подальшого їх розгляду у міжнародних судових інстанціях.

Раніше проголошений Росією глава Криму Сергій Аксьонов заявив, що кошторис на будівництво Керченського моста зріс з 5,6 млрд рублів до 7 млрд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Держдумі готують проект, що перетворить анексований Крим в офшорну зону — ЗМІ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: