ENRU

Прокуратура завершила досудове розслідування проти екс-міністра Клименка

3e57ef3bbff3be306
Олександр Клименко втік з України у лютому 2014 року, фото oleksandr-klymenko.com

Головна військова прокуратура України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименко.

Як повідомляє прес-служба ГПУ, його підозрюють у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації); ч. 4 ст. 28, ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем); ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 366 (службове підроблення); ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) Кримінального кодексу України.

«Наразі підозрюваному та його захисникам повідомлено про відкриття матеріалів досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні в порядку ст. 290 КПК України», — йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що прокуратура запрошує Клименка ознайомитися з матеріалами справи.

Нагадаємо, 8 лютого Апеляційний суд Києва заочно заарештував колишнього міністра Клименка. Служба безпеки України встановила місце проживання Клименка в Росії.

У березні Голосіївський районний суд Києва дозволив Головній військовій прокуратурі Генеральної прокуратури почати спеціальне (заочне) розслідування проти Клименко.

Також у березні 2017 року в Євросоюзі ухвалили продовження санкцій проти Януковича і його оточення, зокрема, й проти Клименка. 

Клименко втік з України 22 лютого 2014 року разом з екс-головою ГПУ Віктором Пшонкою.

В ГПУ повідомили, що Клименка підозрюють у злочинах за 7 статтями.

Мова йде про участь в організованій злочинній організації, вчинення в її складі особливо тяжкого злочину проти держвласності, злочинів середньої та невеликої тяжкості в сфері службової діяльності, що заподіяли матеріальні збитки державі в розмірі 3 млрд грн, тобто в особливо великих розмірах.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram