Прокуратура Донецької області завершила розслідування і готова передати в суд обвинувальний акт щодо сімох членів злочинного угруповання, організатор якої в березні 2015 року застрелив у Волновасі співробітника СБУ Віктора Мандзіка

Як повідомляє офіційний сайт прокуратури, слідчі встановили, що у жовтні 2014 року житель Києва, чинний адвокат, перебуваючи на території АТО в Донецькій і Луганській областях, користуючись ситуацією, яка дозволяла придбати, зберігати і використовувати зброю, створив банду.

До її складу увійшли жителі Дніпропетровська та області, які мали досвід бойових дій і поводження зі зброєю. Правопорушник запропонував їм об'єднатися в озброєну банду, яка повинна базуватися на території АТО і маскуватися під співробітників охоронного підприємства.

Надалі в період з листопада 2014 по березень 2015 року члени банди скоїли серію розбійних нападів на магазини в Донецькій області та окремих громадян, а також викрадали транспортні засоби.

Всього злочинними діями банди спричинено збитків на суму понад 1,5 млн грн. За місцем проживання членів банди виявлено та вилучено значну кількість зброї та вибухових пристроїв, також вилучена побутова техніка, викрадена з магазинів, зазначають в прокуратурі.

/ фото прокуратури Донецької області

Поділитись: