Екс-президент України Віктор Янукович не обов'язково має отримувати виклик з Ростовського суду, щоб вийти на відеозв'язок для допиту у справі про держзраду.

Екс-президент України Віктор Янукович не обов'язково має отримувати виклик з Ростовського суду, щоб вийти на відеозв'язок для допиту у справі про держзраду.

Про це Громадському повідомив прокурор військової прокуратури Руслан Кравченко.

«Для того, щоб сторона захисту Януковича і сам обвинувачений не маніпулював думкою суспільства, ще раз повідомляю та роз’яснюю, що йому не потрібно чекати виклику з Ростовського обласного суду Російської Федерації або чекати можливості виходу по відеоконференції і участі у судових засіданнях по даній відеоконференції, тому що вже організована можливість участі самого обвинуваченого Януковича у відеоконференції без виклику Ростовського облсуду», — сказав він.

Кравченко наголосив, що адвокати Януковича знають, яким чином підозрюваний у держзраді екс-президент може вийти на відеозв'язок.

«Стороні захисту вже надано три варіанти виходу відеозв’язком В.Януковича та участі у всіх судових засіданнях. Дана можливість, вже організована і готова для використання самим обвинуваченим», — підкреслив прокурор.

Раніше ЗМІ з посиланням на представника Ростовського суду повідомляли, що суд не зможе влаштувати відеоконференцію для допиту з Києва у справі про держзраду, оскільки Оболонський суд не відправив відповідний запит.

Раніше повідомлялось, що у Ростові готові забезпечити відеозв'язок з Оболонським судом Києва для участі Януковича.

Також повідомлялося про те, що прокуратура має докази стосовно того, що евакуацією екс-президента України Віктора Януковича керував російський генерал.

Нагадаємо, стало відомо, що під час загострення подій на Євромайдані у січні 2014 року колишній президент України Віктор Янукович справді зустрічався із помічником президента Росії Владиславом Сурковим.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: