Колишнього регіонала Олександра Єфремова, якого підозрюють у створенні «ЛНР», її фінансуванні, державній зраді, сепаратизмі, та пособництві в захопленні адміністративних будівель.

Прокурорам буде важко довести провину колишнього регіонала Олександра Єфремова, якого підозрюють у створенні «ЛНР», її фінансуванні, державній зраді, сепаратизмі, та пособництві в захопленні адміністративних будівель.

Про це розповів журналіст Громадського Євгеній Спірін, який третій день перебуває у Старобільському суді, де розглядається справа Єфремова.

«Немає доказів, окрім відеозаписів, а суд вирішив, що ці відеозаписи не можуть слугувати у якості стовідсоткових доказів. Тому, я думаю, це буде важко довести навіть за наявності свідків, які казатимуть «Так, це робив Єфремов», – сказав журналіст.

Він додав, що лінія обвинувачення базується фактично на твердженні «всі знали, що Єфремов все курує», але не зрозуміло, яким чином це довести.

Кореспондент також зауважив, у справі згадуються причетні до Єфремова особи із найвищих кіл керівництва Луганської області станом на початок 2014 року. Однак частина з них або лишилась на території контрольованій бойовиками самоназваної «ЛНР» або втекли до Росії.

Нагадаємо, що в Старобільську Луганської області розпочали розглядати справу Олександра Єфремова.

4 адвокатів екс-регіонала змагаються із 5 прокурорами генеральної прокуратури. Адвокати дозмагались до того, що Єфремова випустили із клітки в залі суду і він тепер сидить на лаві пору зі своїми адвокатами.

Та все ж між судовими засіданнями Єфремов сидітиме в СІЗО, термін тримання під вартою йому продовжили до 17 березня

Про те, як минули перші три дні засідань — у репортажі Громадського із зали суду над Єфремовим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ​«Єфремов у створенні «ЛНР» грав далеко не головну роль» — свідок обвинувачення у справі екс-регіонала.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: