Обсяг промислового виробництва в Україні впав на 0,5% за підсумками травня 2019 року. У річному вимірі промислове виробництво зросло на 1,6%.

Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Від початку року обсяги промислового виробництва в Україні збільшились на 0,9% проти аналогічного періоду 2018 року. Найбільше — у добувній промисловості (на 2,3%) та переробній промисловості (на 1,1%).

У Травні 2019 року обсяги виробництва у добувній промисловості збільшилися на 1,6%, водночас переробна промисловість навпаки скоротилася на 0,1%. Найбільше цього місяця виробили товарів короткострокового використання — на 2,8% більше, ніж у квітні 2019 року. Водночас виробництво енергії скоротилося на 1,1%, а інвестиційних товарів — на 4,3%.

У квітні 2019 року обсяги промислового виробництва в Україні зросли на рекордних 12% за місяць.

Індекс промислової продукції — показник обсягу промислового виробництва країни, який вимірюється як середньозважена величина з відповідних індивідуальних індексів по кожному товару.

Розрахунок базується на даних щодо динаміки виробництва видів продукції за постійним набором товарів-представників і структурі валової доданої вартості за видами промислової діяльності за базисний рік.

Нагадаємо, що у 2018 році промислове виробництво в Україні зросло на 1,1%.

Поділитись: