Світ

Пропагандист Кисельов заявив, що його племінника ув'язнили у Німеччині за те, що воював за «ДНР»

Юрій Дудь
Світ/Пропагандист Кисельов заявив, що його племінника ув'язнили у Німеччині за те, що воював за «ДНР»
Зберегти
Вигляд
Російський пропагандист, директор інформагентства «Россия сегодня» Дмитро Кисельов заявив, що його племінник Сергій брав участь у бойових діях на Донбасі на боці бойовиків «ДНР» і був засуджений за це у Німеччині. Про це Кисельов повідомив в інтерв'ю російському блогеру Юрію Дудю.

Як розповів Кисельов, його племінник воював в рядах бойовиків «ДНР» і нагороджений за це «медаллю».

«Він сказав, що я «росіянин» і поїду підтримувати (бойовиків, ред.), поїду воювати. У нього загинув командир взводу, він взяв, так би мовити, на себе командування і нагороджений навіть якоюсь медаллю донецькою. Але зараз він сидить у тюрмі, у Німеччині...», — заявив Кисельов.

Також він розповів, що після участі у війні проти України племінник «постригся у монахи на Афоні», а потім поїхав до Болгарії.

«Болгари його арештували і відправили у Німеччину, і він зараз сидить у тюрмі за поганою статтею — тероризм, зброя, за те, що воював», — зазначив ведучий.

Кисельов розповів, що бачився з племінником після того, як він брав участь у бойових діях на Донбасі. «Він повернуся абсолютно обірваний, взимку, у робочій робі... Я його одягнув, він розповів, що був там», — додав ведучий.

Пропагандист також заявив, що його племінник не жалкував, що воював за бойовиків.

Дмитро Кисельов — російський телеведучий, генеральний директор міжнародного інформаційного агентства «Росія сьогодні». Україна запровадила санкції проти Дмитра Кисельова 2017 році.

У липні 2014 року Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо Кисельова за статтею «фінансування тероризму, сприяння терористичної діяльності».

Пов`язані новини