Шевченківський районний суд Чернівців заочно засудив до 10 років в’язниці з конфіскацією майна пропагандистку бойовиків Майю Пирогову, яка займає «посаду» директорки так званого «департаменту державної інформаційної політики Міністерства інформації ДНР».

Шевченківський районний суд Чернівців заочно засудив до 10 років в’язниці з конфіскацією майна пропагандистку бойовиків Майю Пирогову, яка займає «посаду» директорки так званого «департаменту державної інформаційної політики Міністерства інформації ДНР».

Про це йдеться в ухвалі суду.

Зазначається, що Пирогова очолює вказаний департамент з травня 2015 року і відповідає за наповнення інформаційних ресурсів бойовиків.

Проти пропагандистки відкрили кримінальне провадження за статтею 258-3 Кримінального кодексу (Створення терористичної групи чи терористичної організації).

За даними слідства, обвинувачена є «радикально налаштованою особою, яка не сприймає державну владу в Україні».

Суд визнав Пирогову винною та засудив до 10 років в’язниці з конфіскацією усього майна, крім житла. Вирок винесено заочно, наразі пропагандистка перебуває в розшуку.

Як повідомлялося, суд заочно засудив до 14 років в'язниці ватажка бойовиків самоназваної «ЛНР» з батальойну «Брянка СССР». 

Поділитись: