Два лідери опозиції Чорногорії звернулися до радника президента США Дональда Трампа Стівена Беннона із закликом запобігти вступу Чорногорії в НАТО.

Два лідери опозиції Чорногорії, яких звинувачють в причетності до підготовки перевороту в країні восени минулого року, звернулися до радника президента США Дональда Трампа Стівена Беннона із закликом запобігти вступу Чорногорії в НАТО.

Про це пише Радио Свобода.

У листі, який Андрій Мандич і Мілан Кнежевич відправили Беннону, йдеться, що Чорногорія «не готова» до вступу в НАТО, а колишня американська адміністрація Барака Обами вводила з цього питання в оману комітет Сенату з міжнародних справ, який висловився за прийняття Чорногорії до Північноатлантичного союз.

Парламент Чорногорії раніше зняв з Мандича та Кнежевич депутатську недоторканність в зв'язку зі справою про спробу перевороту, в якій звинувачується, зокрема, ряд громадян Росії.

Прокуратура, однак, не стала видавати ордер на їх арешт до закінчення розслідування.

Лідери опозиційного проросійського Демократичного фронту не пояснили, чому направили лист саме Беннону, а не сенаторам, від яких залежить ратифікація договору про вступ Чорногорії до НАТО.

Нагадаємо, раніше The Telegraph з посиланням на джерела у британському уряді оприлюднив інформацію, що російська влада причетна до спроби перевороту в 2016 році в Чорногорії.

16 жовтня 2016 року у Чорногорії затримали 15 людей за підготовку терактів на виборах.

Пізніше прокуратура країни заявила, що російські націоналісти хотіли вбити прем’єра Чорногорії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чорногорія не конкретизує звинувачення у перевороті через вплив Росії — аналітик.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: