У Єревані почалися зіткнення між поліцейськими і активістами, які підтримують тих, хто 17 липня захопив відділення поліції. Про це повідомляє місцеве видання «Новини-Вірменія».

Вони вимагали вирішити питання з харчуванням тих, хто захопив будівлю, зокрема, вони вимагали, аби їжу їм підвозили не поліцейські, а опозиційний депутат Нікол Пашинян. Через деякий час, активісти спробували прорвати поліцейський кордон. Правоохоронці застосували шумові гранати, їм у відповідь полетіло каміння.

У результаті зіткнень постраждала велика кількість людей, в тому числі, правоохоронців. Про це повідомив заступник начальника поліції Вірменії Самвел Ованнісян. Проте кількість постраждалих він не уточнив.

Мітингувальники під будівлею почали будувати барикади на проспекті Тигран Меца, який веде в центр міста. Зазначається, що вони використовують сміттєві контейнери, лавки, і навіть старий холодильник.

Нагадаємо, вранці 17 липня група озброєних осіб захопила будівлю управління поліції і внутрішніх військ в районі Еребуні на околиці Єревана.

Пізніше із захопленої будівлі поліції в Єревані спецназ звільнив двох заручників.  Під час захоплення загинув один поліцейський, двоє отримали поранення.

Як розповів в ефірі Громадського голова Ради аналітичного центру з питань глобалізації Степан Грігорян, управління поліції і внутрішніх військ на околиці Єревана захопили близько 20 нападників.

Раніше повідомлялося, що у Єревані до захопленого відділку поліції стягнуті додаткові сили та спеціальну бронетехніку.

Поділитись: