У 2019 році минає 5 років з моменту приходу нової влади, а відтак, від початку процесу активного реформування. Але чекати радикальних зрушень в економіці марно — весь наступний рік вона працюватиме на три основних напрямки — виконання бюджету, виплату боргів перед міжнародними кредиторами та вибори.

Водночас експерти кажуть: хвилюватися нема чого. Радикальних змін в негативний бік теж не буде — МВФ підписав нову програму на майже 4 мільярди доларів, тож у фінансуванні на міжнародних ринках нашій державі точно не відмовлять, а значить, курс і економіка стабілізуються.

Крім того, залишилось ще чимало економічних реформ, які цього року повинні впровадити, і які вплинуть як на громадян, так і на бізнес. Чого ж чекати українській економіці від нового року, розповідаємо о 21:10 в програмі «Простономіка».

Також у програмі:

  • Відкрите небо: які авіакомпанії зайдуть в Україну в 2019-му?
  • Що буде з курсом: запасатися доларами не потрібно
  • Вибори та економіка: чого чекати бізнесу та українцям

Ведуча програми — Анастасія Іванцова.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Простономіка»: Як економіка прожила 2018-й

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться: Нині вжеГромадське.СхідГромадське.КримРеформаГромадське.Світ.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: