«Простономіка»: Чи вигідно розвивати бізнес в мономістах
У Радянському Союзі було популярно будувати міста навколо великих підприємств. Таких мономіст — залежних від одного виробництва — за статистикою, налічувалось майже третина від усієї кількості на території СРСР. В Україні таких міст теж близько третини, у деяких регіонах таких була більшість — наприклад, на Донбасі. Як живуть мономіста і чи можуть вони стати «стерео» — сьогодні о 21:10 говоримо у
У Радянському Союзі було популярно будувати міста навколо великих підприємств. Таких мономіст — залежних від одного виробництва — за статистикою, налічувалось майже третина від усієї кількості на території СРСР. В Україні таких міст теж близько третини, у деяких регіонах таких була більшість - наприклад, на Донбасі. Як живуть мономіста і чи можуть вони стати «стерео» — сьогодні о 21:10 говоримо у програмі «Простономіка» на Громадському.
Також у ефірі:
- Як живуть там, де працює тільки одне підприємство для всіх містян?
- Закрита економіка: як розвиваються міста навколо одного підприємства і які у них ризики?
- Куди у мономістах йдуть працювати ті, кому не до душі велика промисловість?
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Простономіка»: Чому долар дорожчає восени
Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах.
Також дивіться: «Громадське.Схід», «Громадське.Крим»,
Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.
Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.
Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.
- Поділитися: