Бійці 25 батальйону «Київська Русь», що стоять на позиціях на Світлодарській дузі розповіли подробиці бою, який відбувся 21 грудня.

Бійці 25 батальйону «Київська Русь», що стоять на позиціях на Світлодарській дузі розповіли подробиці бою, який відбувся сьогодні, 21 грудня.

Кореспондентам Громадського вони розказали, що два тижні тому почався обстріл їхніх позицій бойовиками «ЛНР». Вони тримались, але врешті почали контратакувати.

«Просунулись вперед, тримаємось, людей не вистачає», – кажуть бійці.

Інтенсивні обстріли на Світлодарській дузі тривають четверту добу. Сьогодні журналісти Громадського стали свідками проїзду кількох швидких, котрі забирали поранених з передової. Один з них був важко поранений в голову та спину. Його доправили до Бахмутської лікарні.

«Сьогодні знову обстріл, поранених не можемо всіх евакуювати. Робимо, що можемо. Сьогодні багато – шість людей поранених, але, на щастя, не тяжкі», – сказав Громадському військовий медик з позивним «Хірург».

Нагадаємо, на Світлодарській дузі під Дебальцевим за даними штабу АТО 18 грудня загинули 5 військових ЗСУ.

Один військовослужбовець Збройних сил України потрапив у полон під час боїв на Світлодарській дузі 18 грудня.

В ніч на 21 грудня в районі Світлодарської дуги поблизу Луганського загинув один боєць ЗСУ, ще один отримав серйозне поранення.

Бої на Світлодарській дузі поблизу Луганського на Донеччині не вщухають третю добу поспіль. Станом на 14:30 21 грудня тут було чути потужні постріли артилерії, пізніше на лінії зіткнення розпочався бій.

Поділитись: