В американському Коннектикуті власник галереї Фернандо Альварес встановив трьохметрову «героїнову» ложку навпроти офісу фармацевтичної компанії на знак протесту проти випуску ліків з опіатами.

В американському Коннектикуті власник галереї Фернандо Альварес встановив триметрову «героїнову» ложку навпроти офісу фармацевтичної компанії. Так він висловив протест проти випуску ліків з опіатами.

Про це повідомляє The Time.

Згодом скульптуру прибрали, а чоловіка затримали за порушення громадського порядку.

За словами Альвареса, деякі препарати компанії викликають залежність і частина людей перейшла після них на важкі наркотики.

«Я планую подарувати ще більше ложок іншим фармкомпаніям, а також лікарям та політикам. Усе через опіатну епідемію у країні», — каже Альварес.

Раніше мешканець Флориди звернувся до поліції з проханням перевірити на справжність метамфетамін. Чоловіка одразу затримали.

26 жовтня 2017-го президент США Дональд Трамп запровадив надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я через «найгіршу наркотичну кризу» в історії США.

Опіоїдна епідемія, за словами професора Єльської школи медицини Джулі Ґейтер, почалась у середині 1990-х, коли лікарів заохочували виписувати ліки з вмістом опіатів проти хронічного болю. У 2014 році зловживання такими препаратами забрало 19 тисяч життів.

/Юрій Ступень

Поділитись: