Після 4 доби протесту гірників шахти Бужанська у Волинській області керівництво шахти почали тиснути на працівників та вмовляти піднятись на поверхню.

Після 4 доби протесту гірників шахти Бужанська у Волинській області керівництво шахти почало тиснути на працівників та вмовляти піднятись на поверхню.

Про це у коментарі Громадському повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

За його словами, на гірників почали тиснути після того, як профспілка гірників поінформувала Міжнародну організацію праці та Міжнародну конфедерацію профспілок, а також після висвітлення теми у ЗМІ.

«На робітників почали здійснювати тиск та різні форми умовлянь аби вони припинили та вийшли на поверхню», — повідомив він.

Волинець додав, що гірникам пообіцяли виплатити зарплатню за серпень, вересень та жовтень з 8 грудня.

Після тиску і вмовлянь значна кількість працівників погодилась вийти на поверхню. Наразі у шахті залишається «невелика група прохідників».

Водночас, він прогнозує, що вони піднімуться на поверхню вночі або завтра вранці.

Раніше Волинець повідомив, що майже 60 гірників шахти Бужанська у Волинській області з 26 листопада відмовляються виходити з шахти, протестуючи проти невиплати зарплат.

У жовтні близько 100 шахтарів вийшли на вулиці у селі Старовойтове, що на Волині, і перекрили дорогу, вимагаючи виплатити зарплату за липень-серпень.

Поділитись: