Протестувальники, які виступають проти змін у митних правилах, розблокували дорогу біля пункту пропуску «Шегині» на українсько-польському кордоні.

Протестувальники, які виступають проти змін у митних правилах, розблокували дорогу біля пункту пропуску «Шегині» на українсько-польському кордоні.

Про це повідомила речниця Державної фіскальної служби Наталія Непряхіна, передає «112 Україна».

«Наразі на «Шегинях» мітинг завершений. На «Рава-Руській» обіцяють розблокувати дорогу протягом півгодини-годину. Що стосується волинської митниці і ПП «Ягодин», мітингувальники теж перекрили дорогу і пропускають по 4 машини на годину на в’їзд», — розповіла вона.

За інформацією речниці, на «Шегинях» зараз стоять 30 автомобілів, на «Рава-Руській» — 90. Кожні 15 хвилин мітингувальники відкривають дорогу та пропускають певну кількість авто.

 «В’їзду наразі чекає близько 20 фур, вони пройшли митне оформлення, зараз хтось обідає, хтось заправляється. Близько 40 вантажівок через перекриття дороги не можуть під’їхати до ПП. Пасажирські автобуси та легкові автомобілі пропускаються мітингувальниками без проблем», — додала Непряхіна.

Водночас мітингувальники погрожують продовжити акції протесту, якщо парламент не відреагує на їхні вимоги.

Нагадаємо, 10 січня кілька десятків людей перекрили у Львівській області дороги біля пунктів пропуску «Шегині-Медика» та «Рава-Руська — Гребене» на кордоні з Польщею.

1 січня набули чинності зміни правил безмитного ввезення товарів. Відтепер безмитне ввезення товарів у ручному чи супроводжуваному багажі обмежується сумою до 500 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг для тих, хто був відсутній в Україні більше доби і в'їжджає в країну не частіше за один раз впродовж 72 годин.

Поділитись: