Життя

Протести у Парижі: заблоковано 16 коледжів, поліція застосувала сльозогінний газ

23 лютого, 2017 18:22
Життя/Протести у Парижі: заблоковано 16 коледжів, поліція застосувала сльозогінний газ
Зберегти
Вигляд
Поліція застосувала сльозогінний газ до протестувальників у Парижі, які заблокували 16 ‎коледжів, щоб засудити насильство з боку поліції у зв'язку зі «справою Тео» — 22-річного темношкірого чоловіка, який стверджує, що правоохоронці жорстоко зґвалтували його з використанням поліцейської палиці

Поліція застосувала сльозогінний газ до протестувальників у Парижі, які заблокували 16 ‎коледжів, щоб засудити насильство з боку поліції у зв'язку зі «справою Тео» — 22-річного темношкірого чоловіка, який стверджує, що правоохоронці жорстоко зґвалтували його з використанням поліцейської палиці.

Про це повідомляє ВВС.

Протестувальники перешкоджають вхід студентам та викладачам, використовуючи сміттєві баки та інші об'єкти для зведення барикад.

Згідно з інформацією місцевої поліції, вони заарештували кількох осіб у ході протестів. Також, відповідно до повідомленнь місцевих медіа, поліція заявляє, що протести є незаконними, оскільки жодного попереднього дозволу протестувальникам не надавалося.

Нагадаємо, протести у Парижі тривають вже кілька тижнів. 16 лютого поліція також застосовувала сльозогінний газ до протестувальників.

Раніше в передмістях Парижа сталися сутички через застосування поліцією надмірної сили щодо молодого чорношкірого чоловіка.

Демонстранти вимагають від влади покарання для чотирьох поліцейських, які 2 лютого затримали 22-річного чорношкірого чоловіка для перевірки документів у паризькому передмісті Оне-су-Ба.

Молодий чоловік, який зараз перебуває в лікарні, стверджує, що правоохоронці жорстоко зґвалтували його з використанням поліцейської палиці.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Париж
# протести
Пов`язані новини