Сильні морози та снігопади в Європі призвели до загибелі щонайменше 19 людей з п'ятниці 23 лютого.

Сильні морози та снігопади в Європі призвели до загибелі щонайменше 19 людей з п'ятниці 23 лютого.

У Франції від холоду загинули щонайменеш 4 людей, пише «Інтерфакс-Україна».

Зазначається також, що понад 400 шкіл у Шотландії закрили через негоду.

Метеорологічна служба Британії оголосила попередження про небезпеку через погодні умови майже на всій території країни. Попереджають про сильні снігопади, які можуть спричинити проблеми на дорогах і збої в електропостачанні.

Крім того, через погодні умови в Великій Британії перекрили низку  доріг, зокрема, закрита частина шосе A1, що з'єднує Лондон і Единбурга. Водіїв просять не виїжджати на дороги без крайньої необхідності.

Метеорологічна служба Ірландії повідомила про  червоний найвищомий рівень небезпеки через снігопади.

На сайті метеорологічної служби пояснюється, що оголошення такого високого рівня небезпеки досить рідкісне явище, а тим, хто потрапив у цю зону слід подбати про захист себе та власності, наприклад, тимчасово перевезти свої родини з небезпечної зони або не виходити на вулицю .

Французькі ЗМІ повідомляють, що пік холодів мине у наступний вівторок, проте на більшій частині країни температура не підніматиметься вище -4 - 0 градусів. 

В Італії 28 лютого негода сягне свого піку. Зберігаються проблеми в русі залізничного транспорту. На території Італії, зокрема в центральній частині країни, закриті школи. У Римі, де школи не працювали два дні, в середу заняття поновляться.

У Неаполі, де пройшли найсильніші з 1956 року снігопади, школи все ще закриті. У Мілані через холоди у вівторок помер безхатченко.

Раніше повідомлялося, що протягом зими в Польщі внаслідок морозів померли 58 людей.

Поділитись: