ENRU

Протягом вересня на Донбасі загинули двоє і поранено 13 цивільних — ОБСЄ

Протягом вересня 2017 року через недотримання режиму припинення вогню в зоні конфлікту на Донбасі двоє мирних жителів загинули, 13 дістали поранення.

Про це повідомив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг на щотижневому брифінгу в Києві.

При цьому, за його словами, простежується чіткий зв'язок між скороченням кількості порушень режиму припинення вогню і кількістю постраждалих серед цивільного населення. Хуг розповів, що спостерігачі у вересні фіксували зниження кількості вибухів на 62% у порівнянні з серпнем, кількість постраждалих цивільних у вересні також зменшилася на 59%.

«Попри це, у вересні наші спостерігачі зафіксували 15 жертв серед місцевих жителів – 2 загинули, 13 отримали поранення», – сказав Хуг.

4 жовтня Тристороння контактна група у Мінську підтримала ініціативу голови СММ ОБСЄ Ертурула Апакана про відкриття автомобільного та пішохідного КПВВ «Золоте» на Луганщині 20 жовтня. Цей пункт пропуску лишається заблокований бойовиками з березня 2016 року.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram