Протоієрей російської православної церкви Всєволод Чаплін закликав скасувати мораторій на страту «зрадників батьківщини» і знищувати їх точковими ракетними ударами.

Протоієрей російської православної церкви Всєволод Чаплін закликав скасувати мораторій на страту «зрадників батьківщини» і знищувати їх точковими ракетними ударами. Про це священик повідомив у мережі Facebook.

На його переконання, потрібно залякати осіб, які втекли з країн «незахідної орієнтації», а також подумати над їх знищенням.

«Психологічний комфорт всієї цієї публіки потрібно, нарешті, зруйнувати. Не варто ховати від неї перспективу помсти», — написав Чаплін.

За його словами, варто почати говорити про скасування мораторію на смертну кару «зрадників батьківщини», створення спецпідрозділів, які б виконували вироки, а також дозволити для цього точкові ракетні удари.

«Наша цивілізація — істинно християнська — завжди була готова за себе постояти і не давала жодного шансу ворогам народа», — зазначив протоієрей РПЦ, а також додав, що Рамон Меркадер (мексиканський сталініст, вбивця «ворога народу» Льва Троцького, — прим. ред.) є взірцем, якому слід поставити пам’ятник.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: