УКРАЇНА

Проти екс-керівниці Одеської митниці Марушевскої розпочато розслідування – голова ДФС

29 грудня, 2016 13:35
УКРАЇНА/Проти екс-керівниці Одеської митниці Марушевскої розпочато розслідування – голова ДФС
Зберегти
Вигляд
Екс-глава Одеської митниці Юлія Марушевская потрапила під слідство за підозрою в корупції. Про це заявив голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров

Екс-глава Одеської митниці Юлія Марушевская потрапила під слідство за підозрою в корупції.

Про це заявив голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров в коментарі агентству Reuters.

За його словами, що фіскальна служба почала розслідування у зв'язку з фактами заниження ціни товарів та іншими порушеннями.

У якості доказу Насіров сказав агентству, що протягом декількох тижнів після відставки Марушевскої в середині листопада митниця Одеської області збільшила свої доходи на 30% (300 мільйонів гривень).

Сама ж Марушевська в коментарі Reuters відкинула всі звинувачення.

Зауважимо, що 2 листопада Марушевська звітувала про те, що Одеська митниця перевиконала план жовтня на 137,9 мільйонів гривень.

14 листопада Марушевська заявила, що йде у відставку, оскільки «всі інструменти реформування на регіональному рівні вичерпані». 

Раніше в ефірі «Громадського» вона заявила, що уряд досі не затвердив реформування митниці, зокрема, щодо підвищення зарплат співробітників.

А в серпні голова ДФС Роман Насіров сказав в інтерв'ю Громадському, що Марушевську можуть звільнити після аудиту Одеської митниці.

Пов`язані новини