Служба безпеки розслідує можливі погрози глави комітету парламенту з питань нацбезпеки і оборони депутата Сергія Пашинського на адресу секретаря комітету.

Служба безпеки розслідує можливі погрози глави комітету парламенту з питань нацбезпеки і оборони депутата Сергія Пашинського на адресу секретаря комітету.

Про це на брифінгу заявив генпрокурор Юрій Луценко, передає кореспондент Громадського.

Генпрокурор поінформував, що заяву було передано за підслідністю до СБУ.

«Так, дійсно, секретар комітету написала заяву про погрозу фізичної розправи з боку народного депутата. Ця справа зареєстрована і передана за підзвітністю до Служби безпеки України», — сказав Луценко.

Генпрокурор зазначив, що в рамках слідчих дій може бути застосовано і детектор брехні.

Нагадаємо, раніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що проти Сергія Пашинського відкрили кримінальне провадження через нібито погрози вбивства.

Зазначалося, що секретар комітету Тетяна Блистів подала в ГПУ заяву стосовно Пашинського, який нібито погрожував їй та її родині.

Нагадаємо, у квітні журналісти журналу «Новое время» повідомили про погрози з боку депутата Пашинського.

Зазначимо, 5 квітня журнал у своєму щотижневому випуску оприлюднив матеріал «Служили два товариші. Секретні оборонні замовлення стали золотою жилою для представників влади».

У розслідуванні, автором якого є Іван Верстюк, йдеться про те, що українські оборонні відомства налагодили незаконну схему закупки продукції за завищеними цінами. У матеріалі, зокрема фігурує народний депутат Сергій Пашинський і заступник голови РНБО Олег Гладковський.

Згодом головний редактор «Нового времени» Віталій Сич повідомив, що після публікації до офісу видання без попередження прийшли адвокати Пашинського з пропозицією про «врегулювання». 

За словами Сича, адвокати погрожували та вимагали опублікувати у журналі публікацію самого Пашинського на кілька сторінок і його фото, яке журналісти мали б поставити на всю обкладинку.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile