Прокуратура міста Києва проводить розслідування щодо незаконного збагачення члена Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Рябошапки.

Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 13 жовтня.

Зауважимо, що провадження розпочато за зверненням народного депутата. У самій ухвалі суду прізвище депутата зашифровано, але як пишуть «Наші гроші» з посиланням на bihus.info, мова йде про представника БПП Івана Вінника.

Зокрема, у заяві депутата вказується, що 30 жовтня 2015 року на картковий рахунок Руслана Рябошапки у «Приватбанку» нібито було перераховано 270 тисяч грн від «Програми розвитку ООН в Україні», з призначенням платежу – поповнення рахунку.

І повідомляється, що у поданій Рябошапкою минулорічній декларації отримання вказаних коштів не відображене.

Нагадаємо, що у серпні незадовго до запуску електронної системи декларування було зафіксовано її злам і подання фейкової декларації від імені Рябошапки.

Пізніше в коментарі Громадському сам Рябошапка розказав, що у справі про фальсифікацію його декларації мають бути допитані, в тому числі, народні депутати Антон Геращенко та Іван Вінник, які одними з перших заявили про цей факт на прес-конференції.

 

Поділитись: