Журналістський проєкт «Заборона» перезапускається й планує відновити повноцінну роботу на початку 2020 року. А до того команда ще планує випускати спецпроєкти.

Так, перший мультимедійний спецпроєкт про атомну енергетику, безпеку і наслідки атомних катастроф в постсоціалістичному просторі має вийти 4 листопада.

Про це розповіла засновниця «Заборони», журналістка Катерина Сергацкова, пише «Детектор медіа».

Вона зазначила, що проєкту вдалося знайти необхідну інвестиційну підтримку.

«Дату перезапуску назвати поки не можу — орієнтуємося на початок 2020 го року. Зараз ми в процесі великих змін: переробляємо структуру менеджменту, розробляємо фінансову модель, думаємо над зміною онлайн-платформи», — розповіла Сергацкова.

«Ми змогли знайти інвестиційну підтримку, яка дає можливість зайнятися менеджментом і побудовою сталого розвитку — те, що необхідно будь-якому медіа. Це те, що ми довго шукали, але не могли знайти в грантових програмах», — додала вона.

Нагадаємо, 6 травня «Заборона» призупинила свою роботу у вигляді медійного проєкту, а команда продовжила працювати як продакшн. З нового року, за словами засновниці, продакшн продовжить працювати незалежно від медійного проєкту

Поділитись: