З 2017 року систему ProZorro.Продажі використовуватимуть в обов'язковому порядку для організації продажів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

З 2017 року систему ProZorro.Продажі використовуватимуть в обов'язковому порядку для організації продажів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов на прес-конференції в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

Окрім цього систему планують використовувати для відбору орендарів державного та комунального майна та для малої приватизації.

«Ми дуже сподіваємося, що в 2017 році ми також зможемо використовувати систему ProZorro.Продажі для малої приватизації та оренди державного та комунального майна», — сказав він.

Нефьодов також зазначив, що планується завершити інтеграцію системи держзакупівель ProZorro з Єдиним державним реєстром підприємств та фізособ-підприємців.

«Я вірю в те, що ми її успішно закриємо в 2017 році, так само як інтеграцію з реєстрами УКРІНФОРМ і МВС», — сказав заступник міністра.

Нефьодов підкреслив, що мета проекту — «робити автоматичний моніторинг, знаходити ризиковані тендери ще до їх проведення».

Він також додав, що триває робота над системою ризик-менеджменту, яка дозволяла б обробляти понад 500 Гб інформації, які щомісяця надходять у ProZorro.

Згідно з даними Мінекономрозвитку, ProZorro за 9 місяців у 2016 році збільшило виторг від реалізації в 2,3 раза в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року — до 28,23 млн грн, а його чистий прибуток склав 9,85 млн грн в порівнянні з 2,15 млн грн за аналогічний період торік.

Поділитись: