УКРАЇНА

При голосуванні за держбюджет-2017 авралу не буде — спікер Парубій

УКРАЇНА/При голосуванні за держбюджет-2017 авралу не буде — спікер Парубій
Зберегти
Вигляд

Спікер парламенту Андрій Парубій запевнив, що державний бюджет на 2017 рік не буде розглядатися в авральному режимі. Про це він сказав на заключній прес-конференції роботи Верховної Ради.

«Бюджетна резолюція дійсно була подана, що характерно, вона була подана минулого тижня. Вона була подана за два дні до завершення пленарної роботи, вона пішла на роботу в комітет, і цього достатньо, щоб ми змогли до вересня, депутати у комітетах, максимально її обробити», — пояснив Парубій, передає кореспондент Громадського.

«Я сподіваюся, що ми зможемо цього року приступити до обговорення бюджету з вересня, і я впевнений, що цього року ми уникнемо тих авральних сесій, які були в попередні роки», — додав Парубій.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України 13 липня вніс до Верховної Ради проект постанови «Про основні напрями бюджетної політики на 2017 рік».

Так, Кабмін у бюджетній резолюції прогнозує зростання ВВП в 2017 році на 3%. Номінальний обсяг ВВП — 2 584,9 млрд гривень.

Прогнозні показники на 2018 рік: зростання реального ВВП на рівні 4%, номінальний ВВП становитиме 2 867,5 млрд гривень; на 2019 рік зростання реального ВВП - 4%, номінальний ВВП становитиме 3 148,4 млрд гривень.

Як відомо, попередні два роки в Раді відбувалися політичні торги під час прийняття державного бюджету. Через це його ухвалювали близько 4 години ранку.

Пов`язані новини