Серед прізвищ осіб у списку так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів дійсно значиться прізвище керівника штабу кандидата в Дональда Трампа — Пола Манафорта. Однак довести його причетність до корупційних схем «регіоналів» буде складно.

 Про це під час прес-конференції заявив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, передає журналіст Громадського Дмитро Реплянчук.

«Що стосується Манафорта. Серед прізвищ осіб у списку так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів значиться це прізвище. Відповідно до цих списків на витрати, пов'язані з цією особою, починаючи з 20 листопада 2007 року, було виділено понад 12 млн доларів. Останній запис датується 5 жовтня 2012 року», — сказав Ситник.

Проте, за його словами, наявність прізвища Манафорта в «списках» не означає, що він справді отримав ці кошти, оскільки в графі одержувачів стоять підписи інших осіб.

«Він (Манафорт – ред.) не займав жодної посади в Україні. Це буде довга історія», — визнав Ситник.

Зв’язки Дональда Трампа з Росією (IНФОГРАФІКА)

В свою чергу, сам Манафорт заперечує отримання 12,7 млн доларів з «чорної бухгалтерії» партії Віктора Януковича. «Я ніколи не отримав жодної незаконної оплати… Припущення, що я отримував якісь готівкові платежі – необґрунтовані, дурні і безглузді», – сказав Манафорт у коментарі телеканалу NBC.

Раніше сьогодні The New York Times написала, що нинішній керівник передвиборчого штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа і екс-консультант Віктора Януковича Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів від Партії регіонів.

Нагадаємо, що 31 травня було оприлюднено документи про можливу корупцію Партії регіонів. 

Поділитись: