Війна

Прийняття на контрактну військову службу пришвидшиться — Міноборони

16 лютого, 2017 14:17
Війна/Прийняття на контрактну військову службу пришвидшиться — Міноборони
Зберегти
Вигляд
Міністерство оборони України передало право приймати громадян на військову службу за контрактом від міністра до чиновників нижчої ланки.

Міністерство оборони України передало право приймати громадян на військову службу за контрактом від міністра до чиновників нижчої ланки. Таким чином процедура значно пришвидшиться, повідомляє прес-служба міністерства.

Згідно зі змінами, запровадженими в оборонному відомстві України, офіцерів запасу на командирські посади у Збройних силах України прийматимуть на контрактну службу посадовці в залежності від рівня офіцерських звань.

Таким чином полковників може прийняти на контрактну службу перший заступник міністра, командирів бригад —начальник Генерального штабу, підполковників — перший заступник начальника Генштабу, заступників командира бригади — командувачі видів Збройних сил, підполковників — командувачі родів військ, майорів — командувачі військ оперативних командувань, молодших офіцерів в повітряних командуваннях — командири цих командувань.

Солдати і сержанти ж укладатимуть контракти на посади до старшого прапорщика із командирами полків і бригад, а на посади до старшини — з командирами окремих батальйонів.

Документи щодо прийняття громадян на контрактну службу подаються з військових комісаріатів безпосередньо до зазначених посадових осіб.

При цьому за міністром оборони України залишається право укладати перший контракт з особами, які приймаються на посади вищого офіцерського складу. Також він в праві укладати контракт з тими, хто не має військових звань і приймається на службу до офіцерського складу.

«Зазначені зміни дозволяють громадянам з питань прийняття на військову службу безпосередньо звертатись до посадових осіб, до повноважень яких належить право прийняття на військову службу за контрактом», — зазначає Міністерство оборони.

Раніше повідомлялося, що Міноборони планує повне переведення армії на контракт до 2020 року.

Нагадаємо, згідно з заявою президента Пероршенка, після шостої хвилі демобілізації у жовтні 2016 року армія стане повністю контрактною.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини