ENRU

Прихильники Фійона звинуватили Ле Пен у плагіаті промови

Кандидатку в президенти Франції, лідерку партії «Національний фронт» Марін Ле Пен звинуватили у плагіаті промови колишнього її суперника у першому турі виборів Франсуа Фійона.

Про це повідомляє ВВС.

Кілька фрагментів виступу Ле Пен на першотравневому мітингу практично дослівно повторили звернення колишнього прем'єр-міністра до громадян, яке він зробив ще 15 квітня.

Подібність у виступах помітили YouTube-канал Ridicule TV, спочатку створений прихильники Фійона з метою дискредитації нинішнього лідера виборчих перегонів Еммануеля Макрона перед першим туром голосування.

Відео: youtube.com/Ridicule TV

Автори підкреслили, що ультраправа кандидатка в президенти сказала слова Фійона «слово в слово» і зіставили два виступи:

Фійон: «Франція, як я вже говорив, це історія, це географія, а також набір цінностей і принципів, які передаються з покоління в покоління, як паролі. Це, нарешті, своєрідний голос, адресований народам Всесвіту».

Ле Пен: «Франція — це також набір цінностей і принципів, що передаються з покоління в покоління, як паролі. І тоді це голос, своєрідний, винятковий голос, який говорить з усіма народами Всесвіту».

Водночас, представник виборчого штабу Ле Пен Девід Рейчлайн спростував звинувачення в плагіаті, заявивши, що промова була даниною Фійону.

Зазначимо, що другий тур виборів у Франції відбудеться 7 травня. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram