Життя

Прихильники Росії в Криму: Перестанемо імпортні продукти купувати і стане краще

Життя/Прихильники Росії в Криму: Перестанемо імпортні продукти купувати і стане краще
Зберегти
Вигляд

Поруч з двором чоловіка розрита велика канава - вже кілька місяців тягнуть воду. Не зважаючи на всі проблеми, мешканець будинку продовжує підтримувати РФ і звинувачувати в усьому кримських татар.

«Я б усіх їх виселив, цих Джемільових. Хіба це люди? Вони ж підірвали опори. Вони хочуть щоб Крим був приєднаний до України, він ніколи не буде українським», - пояснює він.

 

Недалеко від його будинку гараж дядька Сашка. Світла немає вже 10 днів, але у Сашка є генератор. І Саша теж у всьому звинувачує Меджліс.

«У нас тільки буржуї з генераторами. Хто підірвав? Меджліс. Представники Меджлісу і так званий Правий сектор їх підтримує», - розповідає Саша.

Бахчісараєць вірить, що через пару років в Криму все буде налагоджено, потрібно тільки почекати.

«Ось татари, мітинги проводили. У мене багато татар знайомих, вони кажуть: «Нехай мітингують, а мені сім'ю годувати треба», - ділиться Саша

 

Його колега по гаражу знає кримських татар, які вірять в Україну.

«Це ти просто не спілкувався з такими людьми, які досі чекають Україну і кажуть, що скоро українська влада повернеться», - перериває він дядька Сашка.

«Нічого, жити краще стане, як тільки купувати перестанемо імпортні продукти, а почнемо своє відроджувати», - виправдовується Саша.

/фото Громадське

Пов`язані новини