Світ

Принца Чарльза обрали главою британської Співдружності

20 квітня, 2018 18:34
Світ/Принца Чарльза обрали главою британської Співдружності
Зберегти
Вигляд
Лідери країн Співдружності схвалили кандидатуру спадкоємця британського престолу принца Уельського Чарльза на пост глави союзу.

Лідери країн Співдружності схвалили кандидатуру спадкоємця британського престолу принца Уельського Чарльза на пост глави союзу.

Про це повідомляє ВВС. 

Королева Єлизавета ІІ заявила, що її щирим бажання буде, якщо власний син перевешить матір в ролі глави Співдружності.

Співдружність — це асоціація незалежних держав, що раніше входили в Британську імперію, які визнають британського монарха як символ вільного єднання. Співдружність націй — це міжурядова організація. Станом на 20 квітня 2018 року налічує 53 члени. 

Зазначається, що обговорення кандидатури на посаду глави союзу відбувалось у закритому режимі, у Віндзорському палаці.  В роботі двохденного саміту взяли участь глави 46 урядів країн Співдружності та 7 міністрів закордонних справ.

Також на саміті обговорили питання охорони океану, кібербезпеки та торгівлю країнами-членами Співдружності.

Раніше кандидатурі Принца Чарльза висловили свою підтримку прем'єрка Британії — Тереза Мей та глава канадського уряду Джастін Трюдо. 

Раніше, Королева Єлизавета ІІ заявила, якщо у свої 95 вона ще буде на троні — вона проситиме про набуття чинності акту Регентства, що дозволить зробити Чарльза королем.

21 квітня Королева Єлизавета ІІ святкуватиме 92-річчя. 

 

Пов`язані новини