Рішення Інтерполу про припинення розшукових заходів стосовно екс-міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової не вплине на хід досудового розслідування кримінального провадження за підозрою в незаконному заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури України.

«Наразі, з урахуванням наведених обставин, Генеральна прокуратура України 16.09.2016 звернулася до Печерського районного суду м. Києва для отримання дозволу на проведення спеціального досудового розслідування (заочного провадження) відносно підозрюваної Богатирьової у зв’язку з тим, що ця підозрювана умисно ухиляється від слідства та суду», – йдеться у повідомленні.

Зауважується, що у 2015 році з метою отримання доказів причетності Богатирьової злочинів, до компетентних органів іноземних країн скеровано запити про надання міжнародної правової допомоги, які до цього часу перебувають на виконанні іноземних установ.

Раніше адвокат екс-чиновниці повідомив, що за його зверненням Інтерпол ухвалив рішення про відмову в проведенні пошукових заходів у відношенні Богатирьової.

Поділитись: