УКРАЇНА

Припинення партнерства «Громадське Телебачення Запоріжжя» та «Громадське телебачення Одеси» з мережею Hromadske Network

УКРАЇНА/Припинення партнерства «Громадське Телебачення Запоріжжя» та «Громадське телебачення Одеси» з мережею Hromadske Network
Зберегти
Вигляд
ГО «Громадське телебачення» підтримує припинення партнерства ГО «Громадське Телебачення Запоріжжя» та  ГО «Громадське телебачення Одеси» з мережею Hromadske Network

В 2015 році ГО «Громадське Телебачення Запоріжжя» та  ГО «Громадське телебачення Одеси» були частиною проекту Hromadske Network, який реалізовується за підтримки Європейського Союзу. Мета ініціативи – розвивати громадські організації, що створюють незалежні, незаангажовані новини та програми в регіонах.  Умовою співпраці, участі у тренінгах,  використання бренду, а також отримання субгрантів від ГО «Громадське телебачення», є виконання угоди щодо дотримання журналістських стандартів та усвідомлення спільності місії та цінностей партнерами.

Дія договорів щодо субгрантів для регіональних ГО в рамках програми «Hromadske Network» закінчилася 2015 року. У квітні 2016 року ГО «Громадське телебачення» оголосило відкритий конкурс заявок на отримання фінансової допомоги в рамках програми Network. Заявки подали 32 організації (зокрема й ті, що були отримувачами субгрантів попереднього року). 

29 квітня 2016 року відбулося засідання експертної комісії Громадької Організації «Громадське Телебачення». Комісія вирішила не продовжувати субгрантування ГО «Громадське телебачення Одеси» в рамках проекту «Hromadske Network» через відсутність продуктивної партнерської співпраці та конфлікт всередині колективу ГО «Громадське телебачення Одеси».

Також експертна комісія ухвалила рішення перенести розгляд питання щодо співпраці з ГО «Громадське Телебачення Запоріжжя» в рамках проекту «Hromadske Network» до з’ясування відповідності роботи ГО «Громадське Телебачення Запоріжжя» цінностям та місії ГО «Громадське Телебачення» та дотримання професійних стандартів журналістами ГО «Громадське Телебачення Запоріжжя. Для цього представникам «Громадське Телебачення Запоріжжя» було запропоновано провести окрему зустріч, за підсумками якої експертна комісія мала ухвалити рішення про продовження чи відмову у співпраці. 

На цьому ж засіданні експертна комісія вирішила продовжити співпрацю та надати субгранти на 2016 рік таким партнерським організаціям: 

Громадська організація «Громадське телебачення: Черкаси».
Громадська організація «Громадське телебачення Дніпро», м. Дніпропетровськ.
Громадська організація «Громадське Телебачення Харків».
Громадська організація «Громадське Телебачення Закарпаття».
Громадська організація «Громадське телебачення-Львів».
Громадська організація «Громадське. Волинь».
Громадська організація «Кременчуцьке громадське телебачення».
Громадська організація «Полтавське Громадське Телебачення».

Комісія також вирішила оголосити додатковий конкурс для розширення мережі партнерських організацій «Hromadske.Network». «Громадське Телебачення» шукатиме надійних партнерів, які додатуть потужності «Hromadske. Network» і будуть мовниками у регіонах, які поки що не охоплені мережею.

Області, в яких «Громадське Телебачення» буде шукати партнерів: Вінницька, Івано-Франківська, Миколаївська, Сумська, Херсонська, Чернівецька та Чернігівська.

«Громадське Телебачення» планує розвивати мережу і  вдячне партнерам за якісну роботу та конструктивні пропозиції.

Пов`язані новини